Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Szkoła Podstawowa nr 1 w Mrozach

Kolorowy pasek

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 1

 im. Romualda Traugutta

w Mrozach
ul. Szkolna 2
05-320 Mrozy
tel (25)75-74-179

spmrozy@spmrozy.pl

NIP 822-15-30-410

Reg. 000273436

 

                                          Dyrektor - dyrektor@spmrozy.pl  
                                          Wicedyrektor - wicedyrektor@spmrozy.pl  
                                          Sekretariat - sekretariat@spmrozy.pl  
                                          Biblioteka - biblioteka@spmrozy.pl  
                                          Pedagog - pedagog@spmrozy.pl  
                                          Świetlica - swietlica@spmrozy.pl  
                                          Logopeda - logopeda@spmrozy.pl  
                                          Intendent - intendent@spmrozy.pl  
                                          Informatyk - informatyk@spmrozy.pl 

Metadane

Źródło informacji:Wiesław Grabarczyk
Data utworzenia:2010-11-27 19:31:08
Wprowadził do systemu:Wiesław Grabarczyk
Data wprowadzenia:2010-11-27 19:31:19
Opublikował:Renata Kuligowska
Data publikacji:2010-11-29 10:32:09
Ostatnia zmiana:2018-03-06 13:21:39
Ilość wyświetleń:1516

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij