Herb

Biuletyn Informacji Publicznej
Szkoła Podstawowa w Mrozach

Logo Biuletynu Informacji Publicznej

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Romualda Traugutta w Mrozach
ul. Szkolna 2
05-320 Mrozy
tel (25)75-74-179

spmrozy@spmrozy.pl

NIP 822-15-30-410

Reg. 000273436

 

                                          Dyrektor - dyrektor@spmrozy.pl  
                                          Wicedyrektor - wicedyrektor@spmrozy.pl  
                                          Sekretariat - sekretariat@spmrozy.pl  
                                          Biblioteka - biblioteka@spmrozy.pl  
                                          Pedagog - pedagog@spmrozy.pl  
                                          Świetlica - swietlica@spmrozy.pl  
                                          Logopeda - logopeda@spmrozy.pl  
                                          Intendent - intendent@spmrozy.pl  
                                          Informatyk - informatyk@spmrozy.pl 

Informacja o plikach cookies [Nie pokazuj ponownie]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Możesz zmienić ustawienia służące do obsługi cookies w przeglądarce internetowej.
Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszych stron bez zmian tych ustawień, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Więcej szczegółów w dokumencie "Polityka prywatności i wykorzystywania plików cookies".